Výsleky Českého Videosalonu 2016


Ocenění

Oceněný film

Autor


Soutěžní kategorie: Dokumenty

Zlatá medaile

Harmonie života [A]

Radek Hochman

Zlatá medaile

Wilson

David Morgenstein

Stříbrná medaile

Po stopách Karla IV. [A]

Bohumil Kheil

Bronzová medaile

Štukatér

Radim Janík

Bronzová medaile

Simienské hory [A]

Lubomír Hájek

Bronzová medaile

Vršovické košer blues

Václav Fořt

Bronzová medaile

Hallvad [A]

Danuše Kubátová

Bronzová medaile

Ženy naší rodiny [A]

Petr Baran

Čestné uznání

Odsouzena za vlastizradu [A]

Alena Krejčová

Čestné uznání

Na folklórní niti [A]

Marie Kadlčíková

Čestné uznání

Duch svatý [A]

David Březina


Soutěžní kategorie: Reportáže a publicistika

Zlatá medaile

Kávový obřad [A]

Lubomír Hájek

Stříbrná medaile

Letní tábor [A]

Miroslav Trudič

Bronzová medaile

Výstava [A]

Eduard Pech

Bronzová medaile

Modrý den [A]

Alena Krejčová

Čestné uznání

Jmelí 2015 [A]

Václav Šimek


Soutěžní kategorie: Hrané snímky

Zlatá medaile

Pomsta [A]

David Balda

Stříbrná medaile

Delirium [A]

Martin Doležal, Lukáš Horáček

Bronzová medaile

Projekt Černá Voda

Jiří Česák

Bronzová medaile

V zajetí letokruhů [A]

Jaroslav Beran

Bronzová medaile

Kača [A]

Barbora Adamcová

Čestné uznání

Kvalitní materiál [A]

Martin Doležal

Čestné uznání

Sousedem proti své vůli [A]

Jaroslav Červinka


Soutěžní kategorie: Experimentální snímky

Zlatá medaile

Žlutá - červená - modrá (2015) [A]

Josef Svoboda

Stříbrná medaile

Vnitřnost

Gabriela Palijová

Bronzová medaile

QUO Vadis

Vladimír Přibyl, Jiří Rozumek

Čestné uznání

Different [A]

Pavla Vaňková


Soutěžní kategorie: Animované snímky

Zlatá medaile

Biograf U staré turbíny [A]

Bohumír Novák

Stříbrná medaile

Kouzelník [A]

Bohumír Novák

Bronzová medaile

Rande [A]

Bohumír Novák

Bronzová medaile

Jakub Jan Ryba dětskýma očima

Matylda Šestáková


Soutěžní kategorie: Videoklipy

Zlatá medaile

Kafíčko [A]

Pavlína Taubingerová

Stříbrná medaile

Toxic People – Vykoupej bábu [hudební videoklip] [A]

David Surý

Bronzová medaile

Bubnování

Lenka Krejčová

Čestné uznání

Jožin z bažin [A]

Stanislav Domanský

Čestné uznání

Balada o podzimní Rozkoši [A]

Václav Šimek


Soutěžní kategorie: Minuta film

Zlatá medaile

Argument

Arnošt Lukeš

Stříbrná medaile

Kouzelník [A]

Bohumír Novák

Bronzová medaile

Jóga po slovensky

Ján Kuska


Soutěžní kategorie: Ostatní ocenění

Cena starosty města Ústí n/O

JAN HUS 1415-2015 [A]

Jiří Moravčík


Porota

PhDr. Lenka Poláková

Mgr. Simona Oktábcová

Silvie Dymáková

Petr Bělík

Patrik Ulrich


Vyjádření poroty

Nejlepší film slovenské kolekce
Hory, batoh, kamera - Stanislav Kováč

Nejlepší film české kolekce
Po stopách Karla IV. - Bohumil Kheil